תהליך ההזמנה

   חברות השכרת רכב
Hertz Budget Europcar Avis Alamo National Sixt Thriffty Dollar
Best Price Guaranteed
השכרת רכב זולה - חפשו, השוו וחיסכו
160
מדינות
53000 מיקומים

8.1 מליון הזמנות בשנה
100% המחיר הטוב
מידע נוסף, הזדמנויות על השכרת רכב
  • ביטול ושינוי חינם
  • ביטוח גניבה (TP)
  • ביטוח צד ג' (TPL)
  • קילומטרים ללא הגבלה השכרת רכב
  • מסים מקומיים
  • תשלום עבור שירותי חילוץ והצלה
  • ביטוח תאונות, הגנה מלאה
  • ביטוח תאונות (CDW)
תהליך ההזמנה
שלב 1:
אנא בחר את המכונית השכורה להקליט את המיקום (ארץ, עיר, מיקום, למשל:. משדה התעופה), או אם מיקום המסירה שונה מקום הקלטה, אתה יכול גם להתאים אותו. לאחר מכן, הזן את תאריך ההקלטה בזמן לידה וכל אחד לחוד. אתה בסופו של דבר שתיקבע על ידי גיל הנהג וללכת החיפוש.
שלב 2:
במקום השני בשלב, הראשון, המערכת מבצעת חיפוש בהנפקות השכרת רכב על פי קריטריוני החיפוש שהזנת כדי למצוא את המכונית המושלמת. רשימה של מכוניות מותאמות אישית מתוצאות החיפוש, על פי התישבות מהמחיר מוצגת, כך תוכל להיות ביותר שלה היקר. בנוסף תיאור קצר של כל מכונית למכונית, דמי השכרת רכב, מידע חשוב ותנאי בעד ההחלטה מופיעה. הזמנה תחת הכפתור "הלכתי הציטוט" הפונקציה מציעה את ההזדמנות דואר אלקטרוני מאוחר יותר lementse של הציטוט. אנא בחר אחת ולאחר מכן ללחוץ על כפתור הזמן.
שלב 3:
בשלב זה, אתה מקבל סקירה מפורטת יותר של השכרת הרכב שנבחרה בקשר, ויש לו את האפשרות לבקש מגוון של תוספות עבור המשך להשכרת הרכב. כאן באפשרותך לבחור את התוספות כנחוצות כי דמי המכונית ישולמו כאשר לוקחים את חברות השכרת רכב באתר. תוספות אלו כוללות GPS, מושבי בטיחות, שרשרות שלג, בעל סקי. אם היית יכול לבחור כל תוספות הצורך, אנא לחץ על הבא.
שלב 4:
בשלב זה, הזן את פרטי מנהיג / הנהג שלך. בדקו את הפרטים נכונים, ואז ללחוץ על כפתור הזמן. לאחר מכן, בחלון המוקפץ שאם אתה לוקח רכב שכור לשדה התעופה, נא לציין את מספר הטיסות גם כן.
שלב 5:
אנא בחר את אמצעי התשלום הרצוי, ולאחר מכן להשלים את פרטי כרטיס התשלום נדרש על בסיס הטופס. לחיצה על הלחצן יופיע בדף אישור ההזמנה עם מספר הסימוכין של ההזמנה שלך. אחרי זה, אתה תקבל הודעת דואר אלקטרוני, אשר מכיל מידע חשוב על פרטים והזמנות בתעודה. יהיה עליך הגרסה המודפסת של המכונית נמסרה.